domů nabízené služby a ceník reference grafika kontakty

Aktuality

PrestaShop modul pro export z VirtueMart do PrestaShop

Migrační nástroj pro snadný přesun produktů, kategorií, výrobců a zákazníků z VirtueMart do PrestaShop. U kategorií, výrobců a produktů je možné vybrat, které chcete přenést. U produktů je navíc možné vybrané produkty upravit (titulek, popis, cena, množství...). Import Produktů, kategorií, výrobců probíhá včetně obrázků. Modul dostupný na oficiálním PrestaShop Addons (20. 10. 2015)

Objednávkový systém Maya TakeOut

MAYA TakeOut je komplexní systém pro objednání jídla z Vaší restaurace, jídelny, pizzerie nebo rychlého občerstvení z pohodlí domova, ze zaměstnání, zkrátka odkudkoliv, kde zákazníka přepadne hlad. Zákazníci se pohodlně a přehledně dozví o Vaší nabídce, vyberou si na co mají chuť a pár kliknutími si jídlo objednají.

Dostupný ve vícejazyčné a jednojazyčné verzi.

Maya TakeOut zakoupíte na MayaWebApps

Maya TakeOut můžete neomezeně vyzkoušet na MayaWebApps

(27. 9. 2015)

Rezervační systém Maya Book

MAYA Book je přehledný rezervační systém, díky kterému budete mít veškeré Vaše rezervace pod kontrolou. Vaši zákazníci již nemusejí pro objednání termínu telefonovat, posílat maily, nebo dokonce chodit osobně. Vše vyřídí z pohodlí domova nebo ze zaměstnání, zkrátka odkudkoliv a zabere jim to pouze pár kliknutí myší.

Dostupný ve vícejazyčné a jednojazyčné verzi.

Maya Book zakoupíte na MayaWebApps

MayaBook můžete neomezeně vyzkoušet na MayaWebApps

(27. 9. 2015)

Export produktů z VirtueMart a ZenCart do Prestashop

Nyní nově nabízím export produktů z VirtueMart a ZenCart do Prestashop.
Za cenu 1000,- Kč Vám z Vašeho VirtueMart nebo ZenCart vyexportuji produkty, kategorie a zákazníky do CSV souboru, který následně jednoduše na několik kliknutí naimportujete do PrestaShop. (5. 3. 2015)

webhosting a doména zdarma

Nabídka pro všechny zákazníky. Webhosting a doména zdarma na jeden rok. Akce platí pro první tři objednávky uskutečněné v roce 2012 (základní, standardní nebo pokročilé stránky). Tak neváhejte a využijte příležitosti jak ušetřit!!!

(18. 12. 2011)

Ukázka mé tvorby

E-shop Spelectronic - www.spelectronic.cz