Outsourcing IT služeb
Potřebujete ve firmě udržovat v kondici IT, ale nemůžete si dovolit zaměstnance na plný úvazek? V tom případě jste tu správně a společně najdeme řešení.

Outsourcing IT služeb a poradenství

Outsourcing IT služeb je vhodnýzejména pro menší firmy, které si nemohou dovolit platit jednoho zaměstnance na plný úvazek, který by se staral ve formě o IT. Nebo i pro větší firmy, které ale nemají tolik výpočetní techniky.

Tímto způsobem můžoe mít firma svého IT technika na telefonu a řešit s ním všechny problémy s IT, případně i nákupy a obměňování techniky.

Pokud si myslíte, že je to Váš případ, tak mě kontaktujte a určitě najdeme společně řešení. Je možné se domluvit na hodinové sazbě, případně na měsíčním paušálu i na počtu potřebých hodin.

Své služby s osobní přítomností u klienta poskytuji na Jižním Plzeňsku (Nepomucko a okolí), Klatovsku (Klatovy, Sušice, Horažďovice a okolí) a na Strakonicku. Služby řešené vzdáleným přístupem a minimálním přítomností u klienta je možné poskytovat prakticky kdekoliv.

S čím jsem schopný pomoci

Vytvoření internetových stránek v CMS Joomla. Nové stránky a úpravy stávajících, programování a úpravy modulů.
E-shopy postavené na Prestashop. Instalace a konfigurace nových e-shopů, úpravy existujících. Instalace a nastavení zakoupených modulů. Programování nových modulů na míru.
Programování webových aplikací v PHP/Nette. Vytvoření webové aplikace na míru podle zadání. Od jednoduché kalkulačky po složitější interní firemní informační systém.
Potřebujete ve firmě udržovat v kondici IT, ale nemůžete si dovolit zaměstnance na plný úvazek? V tom případě mě kontaktujte a najdeme společně řešení.
Kromě programování a tvorby webů nabízím i fotografické služby. Fotím zejména portréty a produktovou fotografii.