Internetové stránky a e-shopy
Internetové stránky v CMS Joomla a e-shopy postavené na Prestashop.

Internetové stránky

Internetové stránky postavené na CMS Joomla

Joomla je moderní systém pro správu obsahu (CMS). Je možné v něm jednoduše vytvářet webové stránky i výkonné on-line aplikace. Pro svojí jednoduchost ovládání (není potřeba znalost html ani CSS) a snadnou rozšiřitelnost mnoha tisíci rozšířeními (šablony, moduly, pluginy a jazyky), je Joomla jedním z nejoblíbenějších nástrojů pro tvorbu internetových stránek.

Za cenu od 6000,-Kč ode mě dostanete plně funkční moderní stránky, které si následně zvládnete sami spravovat. Samozřejmě je možné se domluvit i na následné údržbě, co se týká obsahu, tak i aktualizací.

Kromě vytváření nových webů se zabývám i úpravami stávajících stránek. Úpravy spočívají v aktualizacích, úpravách modulů a šablon a vytváření modulů nových.

  Více o Joomla

E-shopy

E-shopy postavené na systému Prestashop

Prestashop je celosvětově nejrozšířenější e-commerce platformou. Aplikace sama o sobě obsahuje téměř vše pro okamžité použití a zahájení prodeje. Pomocí dalších modulů je možné vyřešit téměř jakékoliv Vaše požadavky týkající se např. specifických dopravců, platebních bran a spousty dalšího.

Za cenu od 8000,-Kč ode mě dostanete plně funkční moderní e-shop, který si následně zvládnete sami spravovat. Samozřejmě je možné se domluvit i na následné údržbě, co se týká obsahu, tak i aktualizací.

Kromě vytváření nových e-shopů se zabývám i úpravami e-shopů stávajících. Úpravy spočívají v aktualizacích, úpravách modulů a šablon a vytváření modulů nových.

  Více o Prestashop

S čím jsem schopný pomoci

Vytvoření internetových stránek v CMS Joomla. Nové stránky a úpravy stávajících, programování a úpravy modulů.
E-shopy postavené na Prestashop. Instalace a konfigurace nových e-shopů, úpravy existujících. Instalace a nastavení zakoupených modulů. Programování nových modulů na míru.
Programování webových aplikací v PHP/Nette. Vytvoření webové aplikace na míru podle zadání. Od jednoduché kalkulačky po složitější interní firemní informační systém.
Potřebujete ve firmě udržovat v kondici IT, ale nemůžete si dovolit zaměstnance na plný úvazek? V tom případě mě kontaktujte a najdeme společně řešení.
Kromě programování a tvorby webů nabízím i fotografické služby. Fotím zejména portréty a produktovou fotografii.